MAHLE

MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego to przedsiębiorstwo, bez którego RT08 nie miałoby szans powstać. Nie chodzi tylko o wsparcie finansowe – MAHLE Behr wykonuje dla nas części, pomaga w frezowaniu oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy dumni, że to właśnie logo ich firmy znajduje się na tylnym skrzydle naszego bolidu.

Najważniejsza część wykonywana dla nas przez MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego, od której właściwie zaczęła się nasza współpraca, to chłodnica. Jest to element, w którego wykonawstwie specjalizuje się zakład w Ostrowie Wielkopolskim. To jednak nie wszystko – Mahle Behr umożliwiło nam również zakup amortyzatorów i dyferencjału, które są konieczne dla powstania bolidu.


Potencjał naszego garażu jest ograniczony, tak samo jak sprzęt, którym dysponujemy. Na szczęście mogliśmy liczyć na pomoc we frezowaniu precyzyjnych elementów do zawieszenia bolidu, insertów do wahaczy oraz tak niezbędnych części jak pedały gazu i hamulca.


W tak ekstremalnej konstrukcji, jaką jest bolid Formuły Student, bardzo ważna jest wysoka jakość komponentów, które wykorzystujemy. Dla MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego również ma ona kluczowe znaczenie, dzięki czemu nie obawiamy się problemów związanych z ich produktami. Teraz razem możemy podejmować wyzwania, coraz wyżej stawiając sobie poprzeczkę, aby w konsekwencji osiągnąć międzynarodowe sukcesy w najbardziej prestiżowych zawodach dla młodych inżynierów z całego świata.

MAHLE Behr w Ostrowie Wielkopolskim, dziękujemy!

STRONA INTERNETOWA