Partnerzy

Przy budowie bolidu liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie. To długi proces, na który składa się faza projektowania, kompletowania części i budowy. Każdy z tych etapów jest niezwykle kosztowny i wymaga dużych nakładów finansowych. Bez udziału Politechniki Wrocławskiej i naszych sponsorów nie zaszlibyśmy tak daleko. Począwszy od części, które dostajemy od firm zajmujących się motoryzacją, przez udostępnianie maszyn, na których przeprowadzamy podstawowe procesy obrabiania, aż po wsparcie finansowe. To wszystko tworzy dobrze funkcjonującą układankę, która razem z pracą i oddaniem członków zespołu gwarantuje nasze sukcesy na światowych torach wyścigowych.

 

Zaszliśmy już bardzo daleko, każdy wyścig to kolejny krok w stronę sukcesu, a te wielkie przychodzą właśnie małymi krokami.

 

Jeżeli chcą Państwo być częścią naszego zespołu, naszego projektu i razem z nami odnosić międzynarodowe sukcesy zapraszamy do kontaktu. Z chęcią spotkamy się z Państwem i odpowiemy na wszystkie pytania prezentując przy okazji naszą ofertę sponsorską.

PARTNER STRATEGICZNY:
Politechnika Wroclawska
PARTNERZY PLATYNOWI:
altair
siemens
PARTNERZY ZŁOCI:
radiotechnika
PARTNERZY SREBRNI:
PARTNERZY BRĄZOWI:

Będzie nam miło gościć na pokładzie także Państwa firmę.
Formy kontaktu dostępne są w zakładce kontakt.